Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosumi: Pako fiskale ndikojë në rritjen e eksporteve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosumi: Pako fiskale ndikojë në rritjen e eksporteve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosumi: Pako fiskale ndikojë në rritjen e eksporteve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pronari i kompanisë prodhuese të patates “Pestova”, Bedri Kosumi, ka deklaruar se ka një rritje prej 300 për qind të eksportit të prodhimeve të veta që ka ardhur si rezultat i lehtësirave që janë bërë përmes ndryshimit të pakos fiskale 1.

Kategoritë


0 komente