Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kotzias i gatshëm të ndihmojë Kosovën sidomos në dialogun me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kotzias i gatshëm të ndihmojë Kosovën sidomos në dialogun me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kotzias i gatshëm të ndihmojë Kosovën sidomos në dialogun me Serbinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias ka qëndruar sot në Prishtinë ku u prit nga homologu i tij, Behgjet Pacolli. Por edhe pse ishte paralajmëruar një konferencë e përbashkët në mes të ministrit grek dhe Pacollit ajo nuk u mbajt.

Kategoritë


0 komente