Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KQZ heq nga listat e votuesve edhe 4 mijë e 656 persona
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KQZ heq nga listat e votuesve edhe 4 mijë e 656 persona

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KQZ heq nga listat e votuesve edhe 4 mijë e 656 persona

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Megjithëse në zgjedhjet e 11 qershorit, KQZ ka hequr nga lista votuese më shumë se 33 mijë emra të personave të vdekur, pas këtyre zgjedhjeve nga kjo listë votuese, janë larguar edhe 4 mijë e 656 persona, pjesa dërmuese e të cilëve kanë qenë persona të vdekur si dhe persona të cilët kanë hequr dorë nga nënshtetësia.

Kategoritë


0 komente