Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Krasniqi: Përkrahja në Prishtinë më shumë mund t’i shkoi Abrashit se sa Ahmetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Krasniqi: Përkrahja në Prishtinë më shumë mund t’i shkoi Abrashit se sa Ahmetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krasniqi: Përkrahja në Prishtinë më shumë mund t’i shkoi Abrashit se sa Ahmetit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 525 shikime
 • 525 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krasniqi: Përkrahja në Prishtinë më shumë mund t’i shkoi Abrashit se sa Ahmetit

Kategoritë0 komente