Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Krasniqi: Refuzuam të bëhemi pjesë e cirkut të opozitës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Krasniqi: Refuzuam të bëhemi pjesë e cirkut të opozitës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krasniqi: Refuzuam të bëhemi pjesë e cirkut të opozitës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka thënë se sot kanë refuzuar të bëhen pjesë e cirkut të opozitës, pasi ata po bëjnë përpjekje të dëshpëruara për të imponuar lojën e tyre, bashkë me agjendën që dëshirojnë t’i diskutojnë.

Kategoritë


0 komente