Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Krasniqi: Thaçi të mos i udhëheqë bisedimet me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Krasniqi: Thaçi të mos i udhëheqë bisedimet me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 35:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krasniqi: Thaçi të mos i udhëheqë bisedimet me Serbinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 456 shikime
 • 456 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Intervistë me ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi. Në këtë intervistë dhënë për Zërin, Krasniqi flet edhe për të gjitha zhvillimet e fundit në vend

Kategoritë


0 komente