Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Eshtrat e vogëlushes 6 muajshe e vrarë gjatë luftës përfundimisht do të pushojnë në Izbicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Eshtrat e vogëlushes 6 muajshe e vrarë gjatë luftës përfundimisht do të pushojnë në Izbicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Eshtrat e vogëlushes 6 muajshe e vrarë gjatë luftës përfundimisht do të pushojnë në Izbicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 242 shikime
 • 242 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

krimet serbe

Kategoritë


0 komente