Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryeministri Haradinaj flet për rrahjen në stilin e gangsterëve të drejtorit të Telekomit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeministri Haradinaj flet për rrahjen në stilin e gangsterëve të drejtorit të Telekomit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeministri Haradinaj flet për rrahjen në stilin e gangsterëve të drejtorit të Telekomit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,343 shikime
 • 1,343 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente