Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryeministri Haradinaj kalon mbi tavolinë në Bibliotekën Kombëtare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeministri Haradinaj kalon mbi tavolinë në Bibliotekën Kombëtare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeministri Haradinaj kalon mbi tavolinë në Bibliotekën Kombëtare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 70 shikime
 • 70 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj, vazhdon të dëshmojë si i ka punët mirë me kondicion. Në akademinë që është mbajtur sot për dëshmorët Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu, Haradinaj e kalon tavolinën “pa humbur kohë” që të ec anash.

Kategoritë


0 komente