Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryeministri Haradinaj: Na prift e mbara në punë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeministri Haradinaj: Na prift e mbara në punë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeministri Haradinaj: Na prift e mbara në punë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i sapo zgjedhur i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë para deputetëve të pozitës, se nuk dëshiron të flas gjatë, por vetëm ka uruar që t’i prijë e mbara në punë.

Kategoritë


0 komente