Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kryeministri i ri i Spanjës pohonte se pavarësia e Kosovës u shpall njëanshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeministri i ri i Spanjës pohonte se pavarësia e Kosovës u shpall njëanshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeministri i ri i Spanjës pohonte se pavarësia e Kosovës u shpall njëanshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 500 shikime
 • 500 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i ri i Spanjës pohonte se pavarësia e Kosovës u shpall njëanshëm

Kategoritë0 komente