Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryesia e Kuvendit do të vendos për seancën e ardhshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryesia e Kuvendit do të vendos për seancën e ardhshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryesia e Kuvendit do të vendos për seancën e ardhshme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mos prezenca e kabinetit qeveritar dhe deputetëve të PANA-s, ka bërë që opozita të kërkoi ndërprerjen e seancës së jashtëzakonshme, e thirrur për të diskutuar për programin qeverisës të Qeverisë së udhëhequr nga Ramush Haradinaj.

Kategoritë


0 komente