Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kryetari i Dhomës së Tregtisë: Bashkimi ekonomik Kosovë-Shqipëri vetëm retorikë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryetari i Dhomës së Tregtisë: Bashkimi ekonomik Kosovë-Shqipëri vetëm retorikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryetari i Dhomës së Tregtisë: Bashkimi ekonomik Kosovë-Shqipëri vetëm retorikë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ka vetëm retorikë, pak vepra dhe pak projekte nga Qeveria e Shqipërisë dhe e Kosovës, që ekonomia e dy vendeve të jetë integruar kombëtarisht dhe e fuqizuar.

Kategoritë


0 komente