Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kryetari i Kaçanikut përkrah qytetarët për të kërkuar përgjegjësi nga “Bechtel&Enka”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryetari i Kaçanikut përkrah qytetarët për të kërkuar përgjegjësi nga “Bechtel&Enka”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryetari i Kaçanikut përkrah qytetarët për të kërkuar përgjegjësi nga “Bechtel&Enka”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 376 shikime
 • 376 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Kaçanikut përkrah qytetarët për të kërkuar përgjegjësi nga “Bechtel&Enka”

Kategoritë


0 komente