Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kryetari i Preshevës sillet keq me gazetarët në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryetari i Preshevës sillet keq me gazetarët në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryetari i Preshevës sillet keq me gazetarët në Prishtinë

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetar i komunës së Preshevës, Shqipërim Arifi ka tentuar ta ofendojë një gazetar në Prishtinë.

Kategoritë0 komente