Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kthehet pas nëntë vite në Kosovë për t’u shpërblyer me “Hyjneshën e artë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kthehet pas nëntë vite në Kosovë për t’u shpërblyer me “Hyjneshën e artë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kthehet pas nëntë vite në Kosovë për t’u shpërblyer me “Hyjneshën e artë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ishte prezentë në ceremoninë e hapjes së edicionit të parë të PriFest në vitin 2009, ndërsa tash u rikthye pas 10 viteve për ta parë nga afër progresin e këtij festivali.

Kategoritë


0 komente