Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kufjet Steelseries SIBERIA 150
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kufjet Steelseries SIBERIA 150

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kufjet Steelseries SIBERIA 150

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,047 shikime
 • 1,047 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pershkrim i produktit Steelseries SIBERA 150 te cilin mund ta gjeni ne www.gjirafa50.com

Kategoritë