Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kujtim Gashi, bëhet zëvendësministër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kujtim Gashi, bëhet zëvendësministër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kujtim Gashi, bëhet zëvendësministër

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 189 shikime
 • 189 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drejtori i Qendrës së Studentëve Fatmir Sfishta e ka bërë për pak sekonda zëvendësministër të Kulturës ministrin aktual Kujtim Gashi.

Kategoritë


0 komente