Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kupa “Adem Jashari” shkon në Maqedoni

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kupa “Adem Jashari” shkon në Maqedoni

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • Shikime
 • Shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesja e Maqedonisë, e ka fituar turneun “Adem Jashari” në futsall, pasi që në finale mundi Kombëtaren shqiptare, me rezultat 8-7, pas ekzekutimit te penalltive, pasi që koha e rregullt u mbyll baras 3-3, derisa edhe vazhdimet u mbyllen baras 5-5.

Kategoritë0 komente