Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kur Adem Grabovci thoshte se "historinë e shkruan ai"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kur Adem Grabovci thoshte se "historinë e shkruan ai"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kur Adem Grabovci thoshte se "historinë e shkruan ai"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 629 shikime
 • 629 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Adem Grabovci është një nga të akuzuarit nga "Dosja e Shefave' por në vitin 2011 kur janë bërë përgjimet ai thoshte se "historinë e shkruan ai".

Kategoritë


0 komente