Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kur i’a ‘vjedh’ babait veturën Dy shoferë vozisin si të çmendur tek ‘Rruga B’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kur i’a ‘vjedh’ babait veturën Dy shoferë vozisin si të çmendur tek ‘Rruga B’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kur i’a ‘vjedh’ babait veturën Dy shoferë vozisin si të çmendur tek ‘Rruga B’

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 114 shikime
 • 114 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente