Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kur kafshët tregojnë më shumë zgjuarsi e kulturë se sa njerëzit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kur kafshët tregojnë më shumë zgjuarsi e kulturë se sa njerëzit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kur kafshët tregojnë më shumë zgjuarsi e kulturë se sa njerëzit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 149 shikime
 • 149 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk janë të rralla rastet kur kafshët janë treguar më të zgjuara e më të kulturuara se sa njerëzit. I tillë është edhe ky rast. Në këtë v ideo shihet se si qeni pret deri sa të hapet semafori për këmbësorët ndërkaq një grua nuk e pret fare, pra kalon në të kuqen.

Kategoritë


0 komente