Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kur këndojnë Motrat Mustafa dhëndrri fluturon
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kur këndojnë Motrat Mustafa dhëndrri fluturon

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kur këndojnë Motrat Mustafa dhëndrri fluturon

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 2,392 shikime
 • 2,392 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Motrat Mustafa e kallin atmosferen në këtë dasëm

Kategoritë


0 komente