Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Kurse në gjuhë Programimi

3 sezone | 37 episode | 6,169 shikime

Mësoni gjuhët kryesore të programimit nëpërmjet video-kurseve nga Prof. Ridvan Bunjaku. Java, PHP dhe C# e shpjeguar shumë thjeshtë!

Alternate Text