Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Kurse në Menaxhim & Lidership

3 sezone | 159 episode | 9,657 shikime

Mësime në formën e video-kurseve nga prof. Ridvan Bunjaki mbi menaxhimin e biznesit, krijimin e prezantimin e projekteve të ndryshme profesionale, mbi lidershipin dhe të menduarin pozitiv në ambientin e punës.

Shfaq më shumë
Alternate Text