Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kurteshi: Përkujtojmë dëshmorët e kombit për të çuar amanetin e tyre në vend
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurteshi: Përkujtojmë dëshmorët e kombit për të çuar amanetin e tyre në vend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurteshi: Përkujtojmë dëshmorët e kombit për të çuar amanetin e tyre në vend

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 18 shikime
  • 18 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Drejtues të Lëvizjes Vetëvendosje me rastin e 105-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë kanë bërë homazhe te shtatorja e heroit të kombit Zahir Pajazitit, duke e vlerësuar këtë ditë si të rëndësishme për shqiptarët.

Kategoritë


0 komente