Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kurteshi premton transport falas për pensionistë dhe fëmijë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurteshi premton transport falas për pensionistë dhe fëmijë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurteshi premton transport falas për pensionistë dhe fëmijë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3 shikime
 • 3 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Personat me gjendje të rëndë sociale, fëmijët deri në moshën 15 vjeçare, pensionistët dhe personat me aftësi të kufizuara janë të liruar nga pagesa e transportit publik nëse qyteti i Gjilanit do të udhëhiqet nga kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi.

Kategoritë


0 komente