Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kurti: Do të konsultohem me Visarin për interesin e VV-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Do të konsultohem me Visarin për interesin e VV-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Do të konsultohem me Visarin për interesin e VV-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, njëherësh themelues i kësaj Lëvizje ka falënderuar ish-kryetarin Visar Ymeri për udhëheqjen gati tri vjeçare.

Kategoritë


0 komente