Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti fton të gjithë anëtarët të vendosin pa imponime
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti fton të gjithë anëtarët të vendosin pa imponime

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti fton të gjithë anëtarët të vendosin pa imponime

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i vetëm për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti pasi që ka votuar në shkollën fillore “Naim Frashëri”, ka ftuar të gjithë anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje që të zgjedhin lirshëm e të përcaktohen në mënyrë demokratike.

Kategoritë


0 komente