Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Me Vetëvendosjen Peja s’mbetet çerdhe krimi, por lule Dukagjini
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Me Vetëvendosjen Peja s’mbetet çerdhe krimi, por lule Dukagjini

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Me Vetëvendosjen Peja s’mbetet çerdhe krimi, por lule Dukagjini

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me Vetëvendosjen në qeverisje, qytetit të Pejës do t’i kthehet zhvillmi i munguar dhe nuk do të ketë më korrupsion, u tha sot në tubimin elektoral të Lëvizjes Vetëvendosje në qytetin e Pejës.

Kategoritë


0 komente