Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kurti: Në Telekom nuk u lejuan investime
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Në Telekom nuk u lejuan investime

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Në Telekom nuk u lejuan investime

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kurti: Në Telekom nuk u lejuan investime

Kategoritë0 komente