Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti nga burgu: Jam zhgënjyer nga ndjenja armiqësore e Aidës ndaj meje, jo nga ofendimi që më bëri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti nga burgu: Jam zhgënjyer nga ndjenja armiqësore e Aidës ndaj meje, jo nga ofendimi që më bëri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti nga burgu: Jam zhgënjyer nga ndjenja armiqësore e Aidës ndaj meje, jo nga ofendimi që më bëri

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vetëvendosje u mblodh sot në mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit të Përgjithshëm pas disa problemeve që së fundi janë shfaqur në këtë parti.

Kategoritë


0 komente