Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kurti: Turp duhet t'iu vij që ia dhatë Bujqësinë Beogradit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Turp duhet t'iu vij që ia dhatë Bujqësinë Beogradit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Turp duhet t'iu vij që ia dhatë Bujqësinë Beogradit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Vetëvendosjes Albin Kurti ka kritikuar Qeverinë Haradinaj që sipas tij ia kanë dhënë Listës Serbe Ministrinë e Bujqësisë.

Kategoritë


0 komente