Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kush është Fetullah Gulen dhe si u prish miqësia e tij me Erdoganin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kush është Fetullah Gulen dhe si u prish miqësia e tij me Erdoganin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kush është Fetullah Gulen dhe si u prish miqësia e tij me Erdoganin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 131 shikime
 • 131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush është Fetullah Gulen dhe si u prish miqësia e tij me Erdoganin

Kategoritë0 komente