Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kush nuk do ta dëshironte një pajisje të tillë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kush nuk do ta dëshironte një pajisje të tillë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kush nuk do ta dëshironte një pajisje të tillë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 813 shikime
 • 813 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo shpikje po që është shpëtim për bujqit

Kategoritë


0 komente