Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Kush do të bëhet Milioner

51 episode | 11,662 shikime

"Kush do të bëhet Milioner" është një ndër formatet televizive më të njohura dhe të suksesshme ndërkombëtarisht. 

Ky quiz vjen edhe në versionin shqiptar, ku njerëz të ndryshëm kanë shansin të testojnë dijet e tyre të përgjithshme me premisën për të fituar miliona lekë.

Shfaq më shumë

Nën moderimin e Enkel Demit

Alternate Text