Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kuvendi i dështimeve, s’ka kuorum
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuvendi i dështimeve, s’ka kuorum

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuvendi i dështimeve, s’ka kuorum

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6 shikime
 • 6 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kuvendi i Kosovës vazhdon të ketë probleme të mëdha me funksionimin e tij normal si pasojë e mungesës së kuorumit për të mbajtur seanca dhe për të votuar projektligjet.

Kategoritë0 komente