Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kuvendi ka plotësuar vetëm 18 për qind të agjendës legjislative, synonte 130 ligje e miratoi veç 24
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuvendi ka plotësuar vetëm 18 për qind të agjendës legjislative, synonte 130 ligje e miratoi veç 24

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuvendi ka plotësuar vetëm 18 për qind të agjendës legjislative, synonte 130 ligje e miratoi veç 24

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kuvendi ka plotësuar vetëm 18 për qind të agjendës legjislative, synonte 130 ligje e miratoi veç 24

Kategoritë


0 komente