Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kuvendi kërkon të hetohen të gjithë anëtarët e bordeve publike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuvendi kërkon të hetohen të gjithë anëtarët e bordeve publike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuvendi kërkon të hetohen të gjithë anëtarët e bordeve publike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anëtarët e Komisionit Parlamentar për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media sot kanë kërkuar nga Agjencia Kundër Korrupsion dhe prej Këshillit të Pavarur Mbikëqyrës që për të gjitha bordet e agjencive të pavarura dhe të ndërmarrjeve publike në Kosovë të cilat janë zgjedhur nga Kuvendi dhe nga Qeveria të verifikohen për konflikt interesi që mund të kenë anëtarët e tyre.

Kategoritë


0 komente