Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kuvendi s’arriti ta përmbush rolin e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuvendi s’arriti ta përmbush rolin e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuvendi s’arriti ta përmbush rolin e tij

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kuvendi i Kosovës vitin 2017 e përmbylli me performancën me të dobët. Shpërndarja e tij me 10 maj, shkuarja në zgjedhje të parakohshme parlamentare, pastaj atyre lokale, zgjatja e konstituimit të Kuvendit të ri, bëri që organi më i lartë ligjvënës të mos mund ta kryej funksionin e tij me sukses.

Kategoritë


0 komente