Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
236 mijë euro për veturën e ish- kryeaparlamentarit Daci, automobili s’erdhi kurrë në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
236 mijë euro për veturën e ish- kryeaparlamentarit Daci, automobili s’erdhi kurrë në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

236 mijë euro për veturën e ish- kryeaparlamentarit Daci, automobili s’erdhi kurrë në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 792 shikime
 • 792 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

236 mijë euro për veturën e ish- kryeaparlamentarit Daci, automobili s’erdhi kurrë në Kosovë

Kategoritë


0 komente