Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ky është babai që e mbyti fëmijën 14 vjeç duke e rrahur me shkop (Video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky është babai që e mbyti fëmijën 14 vjeç duke e rrahur me shkop (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky është babai që e mbyti fëmijën 14 vjeç duke e rrahur me shkop (Video)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,826 shikime
 • 5,826 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente