Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ky është njeriu që vendosi rregull në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky është njeriu që vendosi rregull në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky është njeriu që vendosi rregull në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 81 shikime
 • 81 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për vetëm katër muaj mandat, Hysni Ahmeti, ose ‘Komandant Hysi’ siç njihet nga qytetarët, drejtor i Drejtorisë së Inspekcionit në Mitrovicë, ka arritur që pas shumë dekadave, për herë të parë të vendos rregull në qytetin e Mitrovicës, duke transformuar thellësisht dukuritë negative dhe duke bërë që gjithçka të funksionojë si duhet në fushën e inspekcionit.

Kategoritë


0 komente