Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ky fëmijë do t’ua ndreq ditën (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky fëmijë do t’ua ndreq ditën (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky fëmijë do t’ua ndreq ditën (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 500 shikime
 • 500 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fëmijët gjithnjë kanë shkathtësi dhe ide që të rriturit rrallëherë mund ti imagjinojnë. Shkathtësia e këtij fëmije do t’ju befasoj.

Kategoritë


0 komente