Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ky majmun ia kalon edhe maces për pastrimin e enëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky majmun ia kalon edhe maces për pastrimin e enëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky majmun ia kalon edhe maces për pastrimin e enëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 330 shikime
 • 330 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ditë më parë në rrjetet sociale ka qarkulluar një video me macen e cila pastronte enët, por ky majmun ia kalon asaj. Shikoni se si i pastron enët.

Kategoritë


0 komente