Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ky moment mund t’ju ketë ikur, shikoni se si gruaja pas Putinit vjedh medaljen dhe e fut në xhep
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky moment mund t’ju ketë ikur, shikoni se si gruaja pas Putinit vjedh medaljen dhe e fut në xhep

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky moment mund t’ju ketë ikur, shikoni se si gruaja pas Putinit vjedh medaljen dhe e fut në xhep

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,950 shikime
 • 1,950 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Publikohet një video

Kategoritë


0 komente