Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Labi ia rrezikon jetën Qendresës, kjo e fundit publikon momentin...
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Labi ia rrezikon jetën Qendresës, kjo e fundit publikon momentin...

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Labi ia rrezikon jetën Qendresës, kjo e fundit publikon momentin...

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,267 shikime
 • 1,267 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Labi vozitë me telefon në dorë

Kategoritë


0 komente