Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Labinot Tahiri: Nuk e shoh të arsyeshme të bëhet kjo katrahurë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Labinot Tahiri: Nuk e shoh të arsyeshme të bëhet kjo katrahurë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Labinot Tahiri: Nuk e shoh të arsyeshme të bëhet kjo katrahurë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri, është shprehur pro ratifikimit të demarkacionit, duke thënë se me këtë do të bëhet edhe liberalizimi i vizave.

Kategoritë


0 komente