Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Laçi: Kombinatin “Sharri” e uzurpuan “peshqit e mëdhenj”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Laçi: Kombinatin “Sharri” e uzurpuan “peshqit e mëdhenj”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Laçi: Kombinatin “Sharri” e uzurpuan “peshqit e mëdhenj”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Më 1 maj në ditën e punëtorëve Kuvendi i Këshillit Qendror për Mbrojtjen e të Drejtave të Punëtorëve dhe Shoqërisë Aksionare të Kombinatit “Sharri”, ka paralajmëruar protestë duke filluar nga ora 12:00, me qëllim të vetëm që të kundërshtohet forma e privatizimit ilegal që i është bërë kësaj ndërmarrje.

Kategoritë


0 komente