Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lansohet sistemi inteligjent “Smart Home”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lansohet sistemi inteligjent “Smart Home”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lansohet sistemi inteligjent “Smart Home”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 64 shikime
 • 64 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në ambientet e ICK-së u lansua sistemi inteligjent “Smart Home” nga kompania kosovare “Smart Home Europe”. Ky produkt, i cili funksionon përmes energjisë elektrike, kryen disa funksione brenda shtëpisë, të cilat realizohet përmes pulsantëve dhe telefonave të mençur.

Kategoritë


0 komente